Twój zaufany
Partner w handlu

Trwa akcja rabatowa Loty Niskich Cen

11 lipca 2023

W naszej hurtowni trwa kolejna edycja akcji rabatowej. Dodatkowe rabaty łączą się z rabatami posiadanymi przez Klientów oraz z innymi promocjami!
Teraz najlepsze marki dziecięce zamówią Państwo w naszej hurtowni z dodatowymi rabatami. 

Marki biorące udział w promocji:

ALBERO MIO- polski producent pościeli do łóżeczek i przewijaków. W ofercie znajdują się prześcieradła, poszewki oraz kołderki dla maluchów. Produkty są dostępne w różnych wzorach i kolorach. 

MEDELA-  znany i ceniony producent akcesoriów wspomagających karmienie piersią. 

TEGA BABY-  producent wysokiej jakości artykułów dla dzieci i niemowląt. W ofercie marki Tega baby znalazł się innowacyjny i pierwszy taki na rynku nocnik TEGGI. Nocnik posiada wygodne dwustronne oparcie. Jego kształt nie jest przypadkowy, powstał przy współpracy fizjoterapeutów, projektantów wzornictwa i rodziców. Dziecko siadając na nim zachowuje swoją fizjologiczną naturalną postawę.

KATAREK-  Produkty wspierające mamy podczas kataru malucha. Aspiratory Katarek radzą sobie z każdym rodzajem kataru. 

Przełom w domowej pielęgnacji Nebucare Secure+ to uniwersalny i kompleksowy zestaw, wspierający leczenie dróg oddechowych i kataru.

KEEEPER- Jest jednym z największych europejskich producentów innowacyjnych i wysokojakościowych artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. W naszej hurtowni posiadamy ofertę z działu kids tego producenta. Nocniki, podesty, wanienki oraz foteliki do kąpieli. 

AKUKU- W szerokiej ofercie produktów Akuku znajdują się produkty dla mamy, wspierające karmienie piersią, bielizna poporodowa, butelki i akcesoria do karmienia i pielęgnacji niemowląt. 

BABY IN WORLD-  Baby in World to miejsce dla nowoczesnych rodziców ceniących jakość oraz szukających unikalnych produktów, które podkreślają osobowość ich dziecka. Najwyższej jakości materiały połączone z unikalną formą trafią w gusta najbardziej wymagających.

ODCISK BOBASA- Odcisk Bobasa to zestawy do samodzielnego, pamiątkowego wykonania odcisku rączki lub nóżki dziecka w masie gipsowej. W ofercie dostępne są także pamiątkowe ramki i albumy. 

TOMMEE TIPEEE- Tommee Tippee oferuje szeroką gamę prostych i intuicyjnych produktów dla niemowląt. Wielokrotnie nagradzane i doceniane, rewolucyjne butelki Closer to Nature zostały zaprojektowane, aby w naturalny sposób imitować piersi mam. Produkty z serii Explora pomagają dziecku przejście z karmienia butelką do jedzenia samodzielnego. Sangenic to linia produktów do utylizacji pieluszek.

CHICCO- Oferuje pełną gamę produktów dla dzieci, od dnia narodzin, poprzez kolejne etapy rozwoju, na wszystkie wypełnione miłością wspólne chwile.

BABYMATEX- BabyMatex jest jednym z przodujących producentów wyrobów pościelowych dla dzieci.
BabyMatex oferuje między innymi tekstylia, poduszki, pościele, kocyki, śpiworki. 


Zapraszamy do składania zamówień za pomocą hurtowej platformy B2B. 


Zobacz pozostałe promocje