Twój zaufany
Partner w handlu

TINO- nowa kolekcja mebli Klupś

13 lipca 2021

Przedstawiamy Państwu aranżację pokoiku dziecięcego z wykorzystaniem mebli Klupś z nowej kolekcji TINO. 

Tino to propozycja dla rodziców, którzy cenią minimalistyczną estetykę i maksymalną funkcjonalność. Dzięki swojej prostocie oraz delikatnym akcentom mebelki z kolekcji Tino sprawiają że pokój dziecięcy staje się przytulny, bezpieczny oraz jasny. Wyjmowane szczeble które posiada łóżeczko z pewnością docenią rodzice pociech pragnących ponad wszystko poznawać świat poza łóżeczkiem. Bajkowe gwiazdki uatrakcyjnią maluszkom korzystanie z mebli.


W skład kolekcji wchodzą:

Łóżeczko 60x120 

Boki i dno łózka wykonane są z wysokiej jakości sosny. Zastosowane zostały farby wodne, spotykane przeważnie w droższych modelach łóżek. 
Bok łóżka:
Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. W trosce o bezpieczeństwo dodano dwie łączyny w boku łóżka, które wzmocniły całą konstrukcję. Nowe rozwiązanie zmieniło rodzaj montażu  mebla.
Odbywa się on teraz w sposób przede wszystkim prostszy i szybszy. W efekcie otrzymano zwartą bryłę produktu.
Dno łóżka:
Między listwami dna znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany w 100% z drewna sosnowego. Element ten jest chyba najbardziej narażony na obciążenia. Intensywne zabawy w łóżeczku muszą odbywać się bez niespodzianek, dlatego zadbano o to żeby dno wytrzymało długie lata.
W standardzie znajdują się 3 wyciągane szczeble oraz 3 poziomy dna, dla wygody rodzica i bezpieczeństwa dziecka podczas podróży po pokoiku.
Wymiary:
wewnętrzny: 120 x 60 cm
zewnętrzny: 123 x 65 x 85 cm

IMG_1410_1000px.jpg

Komoda, uniwersalny przewijak 
- wymiary: komody bez przewijaka: 87 x 83 x 53 cm
komody z przewijakiem: 95 x 83 x 72 cm
wewnętrzne szuflad: 15 x70 x 44 cm
miejsca na przewijak: 70 x 49 x 7 cm
- przewijak jest częścią komody
- komoda może być zmontowana bez przewijaka
- płyta wiórowa
Przewijak na komodę: Każda komoda, standardowo została wyposażona w nakładkę, w której usadowimy oddzielny materiałowy przewijak. Nakładka jest montowana na określony czas.
Stonowany wygląd: Jej uniwersalny kolor w połączeniu z klasycznymi uchwytami powoduje, że mebel świetnie znajdzie swoje miejsce w pokoju dziecięcym. Delikatny nadruk w formie gwiazdek nadaje komodzie charakteru.

IMG_1436_1000px.jpg

W asortymencie marki Klupś znajdują się meble dla dzieci w różnym wieku. Znajdziemy w nim łóżeczka niemowlęce z możliwością przebudowania na tapczanik. Meble uniwersalne jak: komody, szafy oraz regały potrzebne w każdym pokoiku.Gdy dziecko podrośnie możemy również dokupić łóżko i biurko, które także znajdują się w ofercie marki Klupś.

Zamówienia można składać telefonicznie lub na platformie B2B.

aranzacja_tino.jpg


Zobacz pozostałe promocje