Twój zaufany
Partner w handlu

NOWOŚĆ łóżeczko dziecięce TINO Klupś

29 kwietnia 2020

Łóżeczko TINO cechuje prostota i funkcjonalność. Biel idealnie sprawdzi się w każdym pokoju maluszka.  Nada meblom lekkości, a przy okazji rozjaśni wnętrze. Trzy wyjmowane szczeble z pewnością docenią rodzice pociech pragnących ponad wszystko poznawać świat poza łóżeczkiem. Bajkowe gwiazdki uatrakcyjnią maluszkom korzystanie z mebli.

Boki i dno łózka wykonane są z wysokiej jakości sosny. Zastosowane zostały farby wodne, spotykane przeważnie w droższych modelach łóżek. 

Bok łóżka:
Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. W trosce o bezpieczeństwo dodano dwie łączyny w boku łóżka, które wzmocniły całą konstrukcję. Nowe rozwiązanie zmieniło rodzaj montażu  mebla.

Odbywa się on teraz w sposób przede wszystkim prostszy i szybszy. W efekcie otrzymano zwartą bryłę produktu.

Dno łóżka:
Między listwami dna znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany w 100% z drewna sosnowego. Element ten jest chyba najbardziej narażony na obciążenia. Intensywne zabawy w łóżeczku muszą odbywać się bez niespodzianek, dlatego zadbano o to żeby dno wytrzymało długie lata.

W standardzie znajdują się 3 wyciągane szczeble oraz 3 poziomy dna, dla wygody rodzica i bezpieczeństwa dziecka podczas podróży po pokoiku.

  • Wymiary:
    • wewnętrzny: 120 x 60 cm
    •  zewnętrzny: 123 x 65 x 85 cm

Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem łóżeczka TINO.

Zamówienia można składać za pomocą platformy B2B lub telefonicznie +48 32 445 38 12 wew. 10, 11, 12. 

Zapraszamy

 


Zobacz pozostałe promocje