Twój zaufany
Partner w handlu

Nowe wózki spacerowe w ofercie 4baby

16 stycznia 2023

Na nowy sezon firma 4 baby oferuje trzy nowe modele wózków spacerowych.

Pojawiła się odświeżona wersja kultowego wózka spacerowego Rapid XXIII. Wózek spacerowy Rapid od kilku lat cieszy sie powodzeniem wśród wyborów rodziców. Wózek Rapid idealnie sprawdza się zarówno w mieście jak i w terenie. Obecna wersja wózka umożliwia użytkowanie wózka przez dzieci do wagi nawet 22 kilogramów wagi. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stopów metali rama wózka spacerowego Rapid nie jest podatna na uszkodzenia i odkształcenia oraz jest przy tym bardzo lekka. Możliwość regulacji wysokości rączki w kilku pozycjach pozwala dopasować ją do wzrostu każdego rodzica, zapewniając mu jeszcze wygodniejsze prowadzenie. Regulacja oparcia i podnóżka umożliwia, dynamiczną modyfikację ustawień siedziska, dostosowując go do aktualnych potrzeb dziecka. Duże tylne koła świetnie radzą sobie z nierównościami, a przednie wyposażono są w blokady skrętu, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie toru jazdy. 5-punktowe pasy wyposażone są w osłonki dbając o bezpieczeństwo zapewniają komfort podróżowania. Podnoszony pałąk, obszyty z miękkim, piankowym wypełnieniem, jest dodatkowym zabezpieczeniem przed niespodziewanym upadkiem. Wózek posiada przedłużaną budkę, a w tylne sekcji jest praktyczna kieszeń na zamek. Dodatkowo w górnej części budki znajduje się przejrzyste okienko, dzięki któremu można podejrzeć swoją pociechę. Rapid posiada uchwyt na kubek i ocieplaną osłonę na nogi, która stanowi dodatkową ochronę przed deszczem i wiatrem. Pojemny kosz zmieści zarówno potrzebne akcesoria, jak i drobne zakupy.

Wózek dostępny jest w poniższej kolorystyce:

Rapid XXIII kolory.jpg

Kolejną propozycją są dwa modele wózka Stinger.

Wózek spacerowy Stinger to bardzo funkcjonalna spacerówka która idealnie sprawuje się podczas wyjazdów. Wózek posiada szybki system składania jedna reką który idealnie umożliwia przewożenie lub przenoszenie wózka podczas podróży. Spacerówka Stinger wyposażona jest w pełni amortyzowane bezobsługowe koła wykonane z pianki Eva które idealnie odnajadą się w najtrudniejszych terenach. Dodatkowo wózek spacerowy Stinger posiada przedłużaną, multifunkcyjną budkę, która idealnie ochorni dziecko przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Tylna sekcja budki jest rozpinana i wyposażona w siatkę wentylacyjną, która ułatwia cyrkulację powietrza wewnątrz siedziska.
Dodatkowo w górnej części budki znajduje się przejrzyste okienko, dzięki któremu można podejrzeć swoją pociechę. Stinger wyposażony jest w osłonę na nogi, która zapewni dziecku ciepło i dodatkową ochronę przed deszczem i wiatrem. Uchwyt, na butelkę lub kubek, przyda się również opiekunom trzymającym bidon lub termos.

aaa.png

Wózek spacerowy Stinger PRO to luksusowa wersja spacerówki marki 4baby. Wózek łączy w sobie wszystkie funkcjonalne cechy oraz posiada stylowe wykończenia.Zarówno rączka do prowadzenia wózka jak i barierka bezpieczeństwa obszyte są ręcznie wykańczanymi skórzanymi detalami.Szybki system składania jedną ręką i pełna amortyzacja dużych bezobsługowych kół żelowych, odnajdą się nawet na spacerach w trudnym terenie. Obszerne siedzisko spacerówki Stinger PRO jest w pełni regulowane. Regulacja oparcia i podnóżka pozwala na ułożenie dziecka od pozycji siedzącej, do całkowicie leżącej, a dodatkowa poduszka podnosi komfort użytkowania.  Wózek posiada przedłużaną, multifunkcją budkę, która chroni malucha przed wiatrem, deszczem i słońcem. Tylna sekcja budki jest rozpinana i wyposażona w siatkę wentylacyjną, która ułatwia cyrkulację powietrza wewnątrz siedziska.
Dodatkowo w górnej części budki znajduje się przejrzyste okienko, dzięki któremu można podejrzeć swoją pociechę.Stinger PRO wyposażony jest w osłonę na nogi, która zapewni dziecku ciepło i dodatkową ochronę przed deszczem i wiatrem. Uchwyt, na butelkę lub kubek, przyda się również opiekunom trzymającym bidon lub termos. Pojemny kosz pomieści potrzebne akcesoria, jak również sprawdzi się podczas zakupów. Małe rozmiary wózka po złożeniu oraz niska waga będą idealnym rozwiązaniem w przypadku częstych podróży.

stinger pro.jpg

 

 

 

 


Zobacz pozostałe promocje