Twój zaufany
Partner w handlu

Nowe smoczki BIBS w naszej ofercie!

27 września 2022

NOWOŚĆ! Smoczki BIBS COLOUR ANATOMICAL to smoczki anatomiczne, znane również jako smoczki ortodontyczne.

bibs-colour-anatomical-sage-m-smoczek-anatomiczny-kauczuk-hevea.jpgbibs-colour-anatomical-2-pack-ivory-blush-m-smoczek-anatomiczny-kauczuk-hevea.jpgbibs-colour-anatomical-petrol-s-smoczek-anatomiczny-kauczuk-hevea.jpg

Końcówka do ssania jest spłaszczona od dołu i wypukła od góry co zapewnia jej naturalne dopasowanie do podniebienia dziecka i wymusza prawidłowe ułożenie języka.

Końcówka smoczka do ssania z założenia ma dopasowywać się do kształtu jamy ustnej dziecka (wypukły od góry przy podniebieniu, płaski od dołu na języku). Taki typ smoczka zalecany jest przez ortodontów i stomatologów jako wspomaganie prawidłowego rozwoju zgryzu oraz podniebienia. 

Smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy.

Kauczuk jest obecnie najczęściej wybieranym przez Mamy materiałem z którego produkowane są smoczki dla dzieci.

Osłonka smoczka BIBS została wyprofilowana tak aby nie dotykać do ust i brody Maluszka zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy poważniejszym zakażeniom skóry.

Osłonka dodatkowo posiada otworki dzięki czemu Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi.

Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonatologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego Maluszka.

Smoczki uspokajające wykonane z organicznego kauczuku drzewa Hevea mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia.

Właściwości uspokajających smoczków BIBS wykonanych z organicznego kauczuku drzewa Hevea:

100% bezpieczne
100% organiczny
nie zawiera BPA 0%
nie zawiera PVC 0%
nie zawiera ftalanów 0%
Made in Denmark

Na naszej jest możliwość skorzystania z promocji, przy zakupie produktów BIBS otrzymają Państwo ekspozytor smoczków bibs GRATIS!


Zobacz pozostałe promocje