Twój zaufany
Partner w handlu

Minimal- nowa kolekcja w ofercie Maltex Baby

25 października 2022

Niepowtarzalna kolekcja Minimal to kolejna propozycja akcesorii dla najmłodszych. W kolekcji Maltex Baby znajdziemy takie produkty jak:

- nakładka na sedes

Design, który cieszy oko malucha. Dzięki zastosowaniu elastomera produkt posiada gładkie krawędzie i właściwości antypoślizgowe. Anatomiczny kształt, wygodne oparcie, wysoka osłona antyrozpryskowa, miękkie i komfortowe siedzisko. Produkt łatwy do utrzymania w czystości. Prosty demontaż siedziska pozwala na utrzymanie właściwej higieny.Rozmiar i forma nakładki jest odpowiednia dla 99% desek sedesowych dostępnych na rynku. Nakłądka występuje także w opcji bez miękkiej poduszki. 

6130_41 - nakładka miękka 2k minimal (2) — kopia.jpg

- nocnik 

Nocnik w opcji z gumkami antypoślizgowymi od Maltex Baby zaprojektowano z myślą o dziewczynkach i chłopcach, uwzględniono anatomię obu płci i zastosowano odpowiednio wysokie zabezpieczenie przed wydostaniem się nieczystości na zewnątrz. Niepowtarzalny nocnik z wysokim i wygodnym oparciem o anatomicznym kształcie zapewni każdemu dziecku pełen komfort i bezpieczeństwo. Na brzegach zastosowano gumki antypoślizgowe by zwiększyć przyczepności produktu do podłoża. Produkt z najnowszej kolekcji Minimal dostępny jest w 4 kolorach. Model ten występuje również w opcji bez gumek antypoślizgowych. 

7210_90 nocnik 2k minimal.jpg

- podest dla najmłodszych 

Podnóżek dla dziecka od Maltex Baby z kolekcji Minimal posiada większą powierzchnię użytkową niż inne dostępne na rynku. Dla zwiększenia przyczepności produktu do podłoża na jego brzegach i po całości zastosowano gumki antypoślizgowe. Nowoczesny design, bogata kolorystyka, niepowtarzalna grafika produktu oraz przystępna cena – oto kilka powodów dla których najmłodsi konsumenci i ich rodzice wybierają właśnie ten model. Produkt sprawdza się w codziennym użytkowaniu nie tylko w łazience ale wszędzie tam gdzie dziecko potrzebuje bezpiecznego podwyższenia.

7310_39 - podest 2k minimal.jpg


Zobacz pozostałe promocje