Twój zaufany
Partner w handlu

Chusteczki nawilżane Kinder by Nature – naturalnie, że najlepsze!

13 lutego 2024

Nie bez powodu chusteczki od brytyjskiego producenta zostały tak entuzjastycznie przyjęte przez polskich rodziców i położne. Ich skład to czysta natura w prostym i bezpiecznym wydaniu. Test konsumencki przeprowadzony przez dystrybutora pokazał, że Kinder by Nature są chusteczkami pierwszego wyboru wśród mam niemowląt. Za co je pokochały? Zobaczmy.

Bezpieczne dla alergików

7b.pngNajważniejszym wyróżnikiem Kinder by Nature jest ich bezpieczeństwo dla skóry. Chusteczki zostały przetestowane przez certyfikowany ośrodek badawczy pod kątem wpływu na skórę wrażliwą. Wyniki pokazały, że nie powodują uczuleń. W związku z tym, że w 99% ich składnikiem jest woda, a w 1% komponenty pochodzenia roślinnego, można ich śmiało używać w przypadku zauważalnej skłonności do egzem, atopii i alergii. Skóra maluszka jest niesamowicie wrażliwa na wszelkie syntetyki i chemikalia. Dlatego tak ważne jest, czym przemywamy naszą pociechę. Nie bez powodu dystrybutor opatrzył markę hasłem: „Jesteśmy w 100% pewni tego, co jest w naszych chusteczkach”. Woda oczyszczona do standardu farmaceutycznego, a także między innymi betaina z buraka cukrowego i konserwanty spożywcze zapobiegające namnażaniu się zarazków. Tak wygląda krótki i prosty skład Kinder by Nature. Sama natura, bez dodatków, które potencjalnie mogą uczulać (np. alkoholu, cytrusów, parabenów). Ten aspekt jest kluczowy w przypadku pielęgnacji błon śluzowych niemowląt, czyli ust i okolic intymnych. Choć chusteczki są bezzapachowe, można bez cienia wątpliwości stwierdzić, że „pachną”… przyrodą! Dlaczego? Ich włóknina to poddana recyklingowi pulpa drzewna. Kinder by Nature to zatem hołd złożony skórze wrażliwej i naturze.

 

Przydatne rodzicom 24/7

Podczas testu konsumenckiego przeprowadzonego przez dystrybutora wśród 48 mam niemowlaków, kobiety zachwalały skład chusteczek, ale także ich praktyczne aspekty. Dla testujących ważne było również odpowiednie nasączenie chusteczek, wydajność i fakt, że się nie rwały.

Kinder by Nature nie można odmówić multifunkcyjności. Pomagają rodzicom niemalże w każdej rutynowej czynności. Od przewijania, wycierania buzi, rączek, aż po karmienie i czyszczenie gryzaków. Każdy członek rodziny (młodszy i starszy) nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że w tak wielu sytuacjach towarzyszą mu chusteczki nawilżane.

opinia-mamy-1a.png 

 

Do czego warto stosować chusteczki Kinder by Nature?

Do usuwania zabrudzeń podczas zmiany pieluszki lub po skorzystaniu z toalety.

Do przemywania twarzy i rączek dziecka po posiłku czy karmieniu piersią.

Do zwilżania karku czy buzi podczas upałów i kiedy nie ma dostępu do wody.

Do przecierania zabawek/gryzaków, które się ubrudziły lub upadły.


 

Polecane przez ekspertki

opinia-położnej-1a.pngWśród wielu opinii położnych, chemiczek, farmaceutek i in. na temat Kinder by Nature, na pierwszy plan wysuwa się skład bezpieczny dla skóry maluszków. Panie podkreślają ich wodną formułę, niezastąpioną przy pielęgnacji całego ciała.

Nie brakuje również głosów podkreślających przyjazność dla środowiska. Kinder by Nature są produkowane w sposób zrównoważony, bez opadów. Istotną informacją dla rodziców zorientowanych na ekologię jest fakt, że włóknina chusteczek rozkłada się w mniej niż 60 dni. Z kolei opakowanie zostało wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

W przypadku tak wielu niekwestionowanych zalet warto zainwestować w chusteczki, które nie są najtańsze, a po prostu najlepsze!

 

 

Kiedy na świecie pojawia się nasze dziecko chcemy, żeby żyło mu się wspaniale, więc również musimy zadbać o to, aby jego przyszłość nie była usłana plastikiem. A właśnie z plastiku robione są niektóre z mokrych chusteczek. Jeśli decydujemy się na używanie tego typu produktów powinniśmy więc wybierać tylko te wykonane z naturalnych włókien, które rozkładają się podczas kompostowania w domowych warunkach”.

Sylwia Panek, chemiczka, blogerka

Według mam, ale też położnych i innych ekspertek Kinder by Nature to zawsze bezpieczny wybór.

Zamów na B2B

 


 


 


 


Zobacz pozostałe promocje