Twój zaufany
Partner w handlu

Babymatex wszystkie materace w jeszcze niższych cenach!

29 października 2020

W naszej ofercie znajdują się wszystkie materace firmy BABYMATEX. 

Dodatkowo do końca listopada dodatkowy rabat -5% na pełną ofertę materacy!

Polecamy bestseller wśród materacy dwustronny, materacyk CARPATHIA, z wentylacyjnym systemem kanalików oraz pikowanym, żakardowym pokrowcem zapinanym na zamek.

Materacyk 2-stronny CARPATHIA.jpg

Na szczególną uwagę zasługują także nowości jakie zaoferowała firma BABYMATEX czyli materace z serii ECO. 

Materacyk ortopedyczny ECO PANTERA, z pianki wysokoelastycznej z pięcioma strefami wentylacyjnymi + Latex, nieprzemakalny pokrowiec, Tencel i Alpaca. Materacyk Eco Pantera jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających rodziców.
Posiada belki stabilizujące z pianki o zwiększonej gęstości, dzięki którym dziecko leży wygodnie na całej powierzchni. Materac wykonany jest z kilku rodzajów pianek o rożnych gęstościach i przeznaczeniu. Centralna część została pokryta naturalnym latexem z drzewa kauczowego, który cechuje się wysoką elastycznością punktową oraz jest antybakteryjny. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się profilowana pianka z funkcja masażu i wentylacji. Jak już jesteśmy przy wentylacji to warto wspomnieć o tym, że pionowe kanały wentylacyjne przechodzą przez wszystkie warstwy materaca. Materac jest dwustronny a jego pokrowiec posiada zamek 360 stopni i jest dwuczęściowy. Dzięki takiemu zastosowaniu możemy wyprać jedną strona pokrowca w czasie używania drugiej. Sam pokrowiec wykonany jest z dzianiny żakardowej z efektem 3D z naturalnym futrem z alpaki. Po obróceniu pokrowca ujrzymy nieprzemakającą warstwę wykonaną z dzianiny żakardowej typu Tencel® zapobiegającej podrażnieniom skóry, zintegrowaną z membraną PU, co czyni ją nieprzemakalną.
Produkt ma certyfikaty Oeko Tex oraz status wyrobu medycznego. Materac posiada 7 lat gwarancji.
 

 

pantera1.jpg

Materacyk ortopedyczny ECO GREEN, z pianki poliuretanowej oraz pianki termoplastycznej, nieprzemakalny pokrowiec, Tencel i Aloe Vera. Status wyrobu medycznego, certyfikat najwyższej klasy bezpieczeństwa Oeko Tex, certyfikowany klej nie rozpuszczalnikowy, przeznaczony do kontaktu z dziećmi, wentylacja, materac dwustronny. Brzmi fajnie? To dopiero początek opisu materacyka Eco Green od Babymatex.
Materac oprócz wyżej wymienionych certyfikatów posiada jeszcze mnóstwo funkcji, które powinny przekonać Cię do zakupu właśnie tego materaca. Zacznijmy od innowacyjnych masujących kolumn sektorowych, które dopasowują się do kształtu ciała dziecka oraz w pełni absorbują nacisk miejscowy. Jakby tego było mało w konstrukcji materaca wykorzystano piankę termoplastyczną Memory Foam dla jeszcze lepszego dopasowania do ciała. Materacyk posiada poprzeczne kanały wentylacyjne o budowie „cyrkulacja non-stop” z właściwościami masującymi. Materac jest dwustronny, posiada zamek 360 stopni z funkcja Easy Wash. Nieprzemakająca warstwa wierzchnia, wykonana z dzianiny żakardowej Tencel®, zapobiegająca podrażnieniom skóry, zintegrowana z membraną PU – co daje ochronę przed przemakaniem. Druga strona pokrowca Aloe Vera ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Posiada ekstrakt z liści aloesu, które wspomagają ukrwienie i są delikatne dla skóry pociechy.

TB0317-5.jpg

 

 

Materacyk ortopedyczny ECO LATEX, z pianki poliuretanowej + Latex, Pokrowiec z bawełnianej dzianiny żakardowej oraz Bamoo. Nie od dziś wiadomo, że naturalny latex ma właściwości antybakteryjne i cechuje się wysoka elastycznością punktową. Dlatego właśnie ten materiał jest częścią składową materaca Eco Green.
Zakupując ten materac możesz mieć pewność, że wybrałaś dobrze. Przez całą latexową powierzchnię przechodzą pionowe kanały wentylacyjne, które łącza się z kanałami poprzecznymi idealnie wentylując materac i zabezpieczając dziecko przed nadmierną potliwością. Po bokach znajdują się belki stabilizujące wykonane z pianki o zwiększonej gęstości. Materac jest dwustronny, jego pokrowiec wyposażony jest w zamek 360 stopni, jest dwuczęściowy z funkcja Easy Wash. Z jednej strony pokrowiec wykonany jest z bawełnianej dzianiny żakardowej z efektem 3D, z drugiej natomiast z ekskluzywnej bambusowej dzianiny żakardowej. W owym produkcie zastosowano certyfikowany klej nie rozpuszczalnikowy, przeznaczony do kontaktu z dziećmi. Materac posiada status wyrobu medycznego oraz certyfikat najwyższej klasy bezpieczeństwa Oeko Tex.
Reasumując, decydując się na materac Eco Green, wybierasz bezpieczeństwo i wygodę dla swojej pociechy.Nie od dziś wiadomo, że naturalny latex ma właściwości antybakteryjne i cechuje się wysoka elastycznością punktową. Dlatego właśnie ten materiał jest częścią składową materaca Eco Green.

0006969_eco-latex-120x60x10-cm.jpeg

W ofercie firmy znajdują się także materacyki turystyczne oraz materacyki do gondolki czy kołyski. 

Najbardziej znany materacyk turystyczny oddychający VENTI pokrowiec 120x60x6 cm, z wentylacyjnym systemem otworów i kanalików oraz dwustronnym pokrowcem: 1. z dzianiny dystansowej 2. Bawełniany zapinanym na zamek.0004519_TB0233_24_1.JPG.jpeg

Zakupu można dokonać osobiście w naszej hurtowni stacjonarnej lub na hurtowej platformie B2B. Zapraszamy

 

 

 


Zobacz pozostałe aktualności