Twój zaufany
Partner w handlu

Ortodontyczne smoczki uspokajające BIBI

5 lipca 2017

Smoczki Bibi zaprojektowane zostały przez szwajcarskich specjalistów, z myślą o spełnieniu oczekiwań dzieci i niemowląt oraz zapokojeniu ich potrzeb. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii smoczki wykonane są z najwyższą jakością a co najważniejsze są w pełni bezpieczne i dostosowane do potrzeb dziecka. Do produkcji smoczków wykorzystywane są materiały najwyższej jakości nie zawierające bisfenolu-a, -s, siarki oraz żywic ftalowych. Przed wypuszczeniem do sprzedaży każdy egzemplarz smoczka zostaje dokładnie sprawdzany ręcznie. Dzięki temu mamy pewność, że nasz maluszek otrzymuje produkt całkowicie bezpieczny. Firma bibi posiada szwajcarski certyfikat jakości prawie dwukrotnie przewyższający normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Ortodontyczne smoczki uspokajające BIBI

W smoczkach bibi zostało zastosowanych wiele rozwiązań które przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu używających ich maluszków.
Ortodontyczny kształt smoczków wspomaga naturalny rozwój zgryzu i podniebienia. Silikonowa końcówka została specjalnie wyprofilowana a dodatkowe wgłębienie wpływa na większy komfort i udostępnia więcej miejsca dla języka dziecka. Ponadto, dzięki nie wyczuwalnemu dla dziecka symbolowi zwierzaka można łatwo rozpoznać rozmiar smoczka. Odpowiedni symbol umieszczony jest na końcówce smoczka i przypisany do konkretnego rozmiaru.

Ortodontyczne smoczki uspokajające BIBI

Lekka i anatomicznie wyprofilowana tarczka ErcoComfort nie przysłania noska dziecka i nie powoduje podrażnień. Dodatkowo tarczka smoczka została wyposażona w otworki wentylacyjne gwarantujące komfort podczas długiego ssania.
Smoczki Happiness posiadają także SensoPearls® - perły sensoryczne będące odzwierciedleniem gruczołów wokół piersi matki. Dzięki temu dziecko podczas ssania smoczka doznaje znanego i miłego odczucia co w efekcie przekonuje i uspokaja dziecko.
Do nadruków na tarczkach stosowane są naturalne i ekologiczne barwniki.

Smoczki dostępne są w trzech rozmiarach :
0 - 6 miesięcy, 6 - 12 miesięcy, 12 - 36 miesięcy

Ortodontyczne smoczki uspokajające BIBI - przeznaczenie.png

Personalizowane rozmiarowo pudełka to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie na rynku!

Ortodontyczne smoczki uspokajające BIBI

Szczegóły na https://b2b.marini.pl


Zobacz pozostałe aktualności