Twój zaufany
Partner w handlu

NOWOŚĆ Avent Butelka Anti-colic z nakładką Air Free™

31 stycznia 2019

NOWOŚĆ Avent Butelka Anti-colic z nakładką Air Free™ 

 • Zabezpiecza mleko, nie dopuszcza powietrza, ułatwia karmienie w pozycji pionowej. Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo, dzięki czemu dziecko może pić w bardziej naturalnej pionowej pozycji.To pomaga ograniczyć refluks oraz połykanie powietrza, a karmienie staje się  wygodniejsze dla Ciebie i Twojego maleństwa.

Zabezpiecza mleko, nie dopuszcza powietrza, ułatwia karmienie w pozycji pionowej

       

 • Smoczek pełen mleka, a nie powietrza. Wyjątkowa nakładka antykolkowa AirFree™ odciąga powietrze ze smoczka, więc dziecko połyka go mniej w czasie karmienia. Dzięki temu rzadziej występują powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks.

  Smoczek pełen mleka, a nie powietrza

   

 • System antykolkowy o potwierdzonej skuteczności ograniczania kolki i rozdrażnienia.

  System antykolkowy o potwierdzonej skuteczności ograniczania kolki i rozdrażnienia*

   

 • Prosty montaż i czyszczenie — nakładka antykolkowa AirFree™ to pojedyncza część. Nakładkę antykolkową AirFree™ można założyć na dowolną butelkę antykolkową Philips Avent i butelkę Classic +. Dzięki szerokiej szyjce butelki, która składa się z zaledwie kilku części, mycie również nie sprawia problemów.

  Prosty montaż i czyszczenie — nakładka antykolkowa AirFree™ to pojedyncza część

   

 • Łatwa obsługa. Napełnij butelkę mlekiem, załóż nakładkę antykolkową AirFree™ na krawędź butelki i przykręć smoczek. Przechyl butelkę w dół, aby mleko wypełniło smoczek. W czasie karmienia nakładka AirFree™ powinna znajdować się u góry. Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo podczas karmienia w pozycji pionowej.

  Łatwa obsługa

   

 • Używaj butelki z nakładką antykolkową AirFree™ lub bez niej. Możesz używać butelki antykolkowej Philips Avent z nakładką antykolkową AirFree™ lub bez niej. Nakładka AirFree™ pasuje do butelek antykolkowych Philips Avent i butelek Classic + o pojemności 125 ml, 260 ml i 330 ml.

  Używaj butelki z nakładką antykolkową AirFree™ lub bez niej
 • Kształt smoczka zaprojektowany z myślą o bezpiecznym ssaniu. Kształt smoczka umożliwia bezpieczne ssanie, a prążkowana struktura zapobiega wypadaniu smoczka i pozwala na wygodne karmienie bez przerw.

  Kształt smoczka zaprojektowany z myślą o bezpiecznym ssaniu

   

 • Dostępne są smoczki o różnych stopniach wypływu. Kiedy dziecko rośnie, zmieniają się jego potrzeby związane z karmieniem. Wybierz smoczek o wypływie odpowiednim do etapu rozwoju maluszka. Butelek antykolkowych Philip Avent i butelek Classic + można używać z nakładką antykolkową AirFree™ lub bez niej, jednak zawsze należy korzystać ze smoczków antykolkowych Philips Avent lub smoczków Classic +.

  Dostępne są smoczki o różnych stopniach wypływu

   

 • Połącz z innymi produktami Philips Avent. Butelki antykolkowe zaprojektowano w taki sposób, aby umożliwić łączenie górnych i dolnych części. Dzięki temu mniejsza liczba części wystarczy, aby bez trudu zamienić butelkę na kubek treningowy, a potem na kubek niekapek.

  Połącz z innymi produktami Philips Avent

W naszej ofercie znajdują się wszystkie produkty PHILIPS AVENT.  Zapraszamy na https://b2b.marini.pl


Zobacz pozostałe aktualności