Twój zaufany
Partner w handlu

Cebuszka® Wielofunkcyjna poduszka PHYSIO- komfort, wsparcie i harmonia

15 maja 2018

Cebuszka Wielofunkcyjna poduszka PHYSIO- komfort, wsparcie i harmonia

Wielofunkcyjna poduszka physio - Cebuszka® to poduszka relaksacyjna marki Ceba Baby.

Multifunkcyjna poduszka do spania i karmienia przydatna jest zarówno dla mamy, taty, jak i maluszka.

Jest jedyną w Polsce poduszką wypełnioną mikroperłą, czyli drobnymi kuleczkami, które przesypują się pod wpływem zmiany ułożenia ciała. Delikatnie masują, dbając o kręgosłup i dobre samopoczucie.

Dzięki dodatkowej obróbce termicznej jest odporna na działanie pleśni grzybów i bakterii przez co produkt jest przyjazny dla alergików. Wypełnienie poduszki sprawia, że jest ona bardzo lekka i elastyczna- zawiera około 98% powietrza. Dodatkowo dzięki delikatnemu szelestowi w trakcie użytkowania oraz drobniutkim masującym mikroperełkom wspiera proces integracji sensorycznej.

Produkt występuje w kilku wersjach, każda z nich spełnia określone dla poduszki funkcje:

- MINI–to specjalna, podróżna poduszka w kształcie litery „C”. Powstała po to, by zapewnić komfort mamie, gdziekolwiek się znajduje. Idealna do karmienia Maluszka i oparcia dla dziecka. Pozwala przyjąć wygodną pozycję i odciążyć kręgosłup.

                                                            RYS-12-B.jpg

MULTI–średniej wielkości poduszka o wymiarach 190 x 35 cm, świetna do karmienia, relaksu ciała podczas wszelkiego rodzaju odpoczynku. Posłuży też jako „gniazdko”, w którym można bezpiecznie położyć dziecko - lekko podniesiona pozycja pozwoli mu na obserwację otoczenia. Ułatwia także pierwsze próby samodzielnego siedzenia, zapewniając stabilizację i podparcie.

                                                                          RYS-11-B.jpg

DUO–najdłuższa poduszka o wymiarach 300 x 30 cm z dwoma komorami o różnorodnym wypełnieniu (mikroperłastyropianowa oraz silikonowe kuleczki)Powstała, aby wspierać kobiety w okresie ciąży oraz po porodzie – podczas karmienia czy odpoczynku.

                                                                RYS-14-copy.jpg

FLEXI –poduszka o długości multi w której zastosowano innowacyjne rozwiązanie z zamkiem regulującym objętość przetestowane przez ekspertów. Rozpięta poduszka jest większa i bardziej miękka, dopasowana do potrzeb rosnącego brzuszka, a w połogu zapewnia odpowiednie ułożenie podczas karmienia. Zapięta – jest węższa i twardsza, stabilizuje ciało w pozycji leżącej. Najlepsze rozwiązanie do celów fizjoterapeutycznych.

                                                                               flexi.JPG

Po 2-letniej ocenie klinicznej przez zespół lekarzy i specjalistów produkt został uznany za bezpieczny, łatwy w utrzymaniu higieny, o szerokich zastosowaniach w medycynie.

Poduszki uzyskały status wyrobu medycznego klasy I z jakością potwierdzoną przez TÜV NORD.

                                                           Nowe wzory_maj 2108.jpg


Zobacz pozostałe aktualności