Twój zaufany
Partner w handlu

Nowości od Mom’s Care w promocyjnych cenach!

20 lipca 2021

Przedstawiamy kolejne nowości od Mom’s Care. Wszystkie produkty mogą Państwo zakupić na naszej platformie B2B w promocyjnych cenach z dodatowym rabatem -5% w dniach 19.07-31.07.2021r.

Książeczka Lot Balonem to nowość od Mom’s Care zdobyła nagrodę Zabawka Roku 2021 Wyróżnienie oraz wystąpiła w  Dzień dobry TVN jako zabawka polecana na wyjazdy wakacyjne.

Materiałowa książeczka sensoryczna Lot Balonem z postaciami zwierzątek doskonale znanych z naszych dotychczasowych produktów Mom's care to zupełna nowość. Jest to produkt, jakiego jeszcze nie było w naszych kolekcjach. Został on stworzony z myślą o dzieciach powyżej 18 miesiąca. Pozwoli on zaspokoić ciekawość każdego malca. Jest to produkt, który uczy, bawi i rozwija jednocześnie.

 

Książkę ta, nie została jeszcze napisana. Sami doskonale wiecie, jakie wartości chcecie przekazać swoim pociechom. Ta książka to tylko ramy, postacie, które doskonale znacie z naszych wcześniejszych produktów. W tej niezwyklej historii pojawią się: Króliczka, Misio Buu, Wesoła Krówka, Ośmiornica i Tukado. Zwierzątka, które możecie wyjmować i umieszczać w sceneriach zawartych na poszczególnych stronach, ćwicząc przy tym precyzję i rozwijając zmysły. Krówka poleci balonem, Misio Buu pojedzie samochodem, senny Tukado położy się grzecznie spać, Króliczka wyskoczy z kapelusza, a Ośmiornica przejrzy się w dołączonym lusterku… To tylko nasze pomysły i skojarzenia… Wam pozostawiamy resztę. Jesteśmy przekonani, że powstanie tysiące bajek, których nie powstydziłby się sam Hans Christian Andersen.

 

Wszystkie produkty Mom’s Care dostępne są na naszej paltformie B2B oraz w hurtowni stacjonarnej. Zapraszamy

Zobacz pozostałe promocje