Twój zaufany
Partner w handlu

Nowa kolekcja Ceba Baby WATERCOLOR WORLD

22 kwietnia 2021

Zachęcamy do zakupu najnowszej koklekcji Ceba baby WATERCOLOR WORLD. Watercolor World to feria delikatnych i akwarelowych barw, która dopełni każde pomieszczenie. Jest delikatna, dziecięca, pastelowa i bardzo miła dla oka. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni design. Make your own Watercolor World! W nowej kolekcji Ceba baby znajdą Państwo wsyztskie przewijaki oraz maty turystyczne. 

Wyróżniamy kilka rodzajów przewijaków Ceba baby:

- Przewijak miękki mały (50X70) zapewni każdej mamie i jej maleństwu komfort i bezpieczeństwo. Przewijak miękki marki Ceba Baby jest przeznaczony do użytkowania na twardym podłożu: specjalnej komodzie z miejscem na przewijak lub każdej innej twardej powierzchni. Produkt posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

- Przewijak miękki profilowany krótki zapewni każdej mamie i jej maleństwu komfort i bezpieczeństwo występuje w rozmiarze 50X70

- Przewijak miękki średni marki (75X72) Ceba Baby jest przeznaczony do użytkowania na twardym podłożu: specjalnej komodzie z miejscem na przewijak lub każdej innej twardej powierzchni. Produkt posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

- Z myślą o komfortowej i zarazem bezpiecznej pielęgnacji najmłodszych dzieci stworzono długi twardy przewijak (50x80) Ceba Baby, który wyróżnia niezwykła funkcjonalność oraz miłe dla oka wzornictwo. To praktyczne rozwiązanie z całą pewnością zostanie docenione przez każdego rodzica, gdyż umożliwia w wygodny sposób zmienianie pieluszki, a także wykonywanie różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych.

- Chcąc zadbać zarówno o własny komfort, jak i wygodę swojego maluszka, warto postarać się o zagospodarowanie, niewielkiego kącika, który uczyni codzienne rytuały jeszcze bardziej przyjemnymi. W tym celu doskonale sprawdzi się wysokiej jakości twardy krótki przewijak (50x70) marki Ceba Baby, który dzięki temu, że posiada utwardzony spód, daje możliwość szybkiego montażu na dziecięcym łóżeczku o szerokości 60 cm.

 

Mata turystyczna to wygodny gadżet, który przyda się na spacerze czy w czasie podróży. Wykonana została z bezpiecznej dla skóry dziecka folii z miękkim wypełnieniem. Mata jest wyjątkowo praktyczna - po złożeniu i spięciu napami zajmuje niewiele miejsca. Wymiary: 40x60 cm, po złożeniu 13x29 cm.

Wszystkie produkty Ceba Baby do końca kwietnia z dodatkowym rabatem tylko na naszej platformie hurtowej B2B. Zachęcamy do skŁadania zamówień.

Zobacz pozostałe promocje