Twój zaufany
Partner w handlu

BLIZCARE® skuteczna pomoc w leczeniu blizn.

12 maja 2021

Nowość w naszej ofercie silikonowe medyczne żele oraz plastry BLIZCARE®.
Produkty przeznaczone są do wspomagania leczenia blizn pooperacyjnych, poparzeniowych, rozstępowych, wspomagania leczenia oparzeń oraz zmian skóry takich jak opryszczka, trądzik, łuszczyca, stany zapalne, alergie, siniaki czy obrzęki. Stanowią skuteczną i nowoczesną metodę wspomagania i leczenia blizn.

Produkty BLIZCARE® są oddychające oraz hipoalergiczne, stąd mogą być używane niezależnie od rodzaju skóry. Produkty pod postacią medycznych plastrów BLIZCARE® Regular, BLIZCARE®PRO oraz żeli BLIZCARE®BIO tworzą na powierzchni skóry cienką, oddychającą, nieprzepuszczalną dla wody membranę, utrzymując tym samym właściwą wilgotność skóry. Zapobiegają w ten sposób powstawanie blizn przerostowych i bliznowców. Stosowanie silikonowych preparatów to najlepsza metoda w leczeniu blizn – pomagają skutecznie poprawić wygląd skóry i zadbać o bezpieczeństwo i komfort całej rodziny. Produkty BLIZCARE® można stosować do wspomagania leczenia blizn pooperacyjnych, pooparzeniowych, rozstępowych, wspomagania leczenia oparzeń oraz zmian skóry takich jak opryszczka, trądzik, łuszczyca, stany zapalne, alergie, siniaki czy obrzęki. BLIZCARE® to hipoalergiczne, elastyczne produkty stanowiące skuteczną i nowoczesną metodę wspomagania i leczenia blizn. Mogą być stosowane u dorosłych i dzieci bez względu na wiek.

Wspomagają leczenie blizn, w prosty i nieinwazyjny sposób

Są nowością, na Polskim rynku medycznym

Praktycznie nie posiadają skutków ubocznych podczas użytkowania

Mogą być bezpiecznie stosowane niezależnie od wieku przez dzieci i dorosłych

Posiadają właściwości oddychające i hipoalergiczne

Zapobiegają nadmiernemu wzrostowi tkanki bliznowatej

Spłaszczają i zmiękczają bliznę

Pomagają zredukować rozmiar i wygląd blizny

Zwiększają elastyczność Twojej skóry

Zmniejszają dyskomfort związany z dolegliwością świądu

Pomagają zmniejszyć ból przerostów i napięć skóry

 

BLIZCARE® Regular skuteczna pomoc w leczeniu blizn

Linia produktów BLIZCARE® Regular kierowana jest do ogólnego stosowania. Wspomaga leczenie blizn po wygojeniu się rany. Produkty można stosować na blizny pooperacyjne, pooparzeniowe, pourazowe oraz innego rodzaju blizny np. po usunięciu tatuażu. Te hipoalergiczne, elastyczne, przeźroczyste plastry oraz żele, które stanowią skuteczną, nowoczesną oraz nieinwazyjną metodę leczenia blizn.

BLIZCARE® PRO medyczne wsparcie do profesjonalnych zastosowań

Linia specjalistycznych produktów BLIZCARE®PRO kierowana jest do profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. W lini BLIZCARE®PRO mamy do dyspozycji profilowane kształty i rozmiary dostosowane do blizn powstających po różnego rodzaju zabiegach. Jeśli istnieje potrzeba  precyzyjnego dopasowania plastra do powierzchni blizny, możliwe jest jego docięcie w dowolny sposób.

BLIZCARE®BIO naturalnie wzbogacony wyciągiem z Helichrysum Italicum

Linia specjalistycznych produktów BLIZCARE®BIO kierowana jest do odbiorców, dla których kategoria produktów wzbogaconych naturalnymi składnikami stanowi wyjątkowo wartościową i efektywną propozycję. W lini BLIZCARE®BIO mamy do dyspozycji produkty w postaci żelu. Dodatek ekstraktu ziołowego, jako naturalnego przeciwutleniacza, silnego środka przeciwbakteryjnego, przeciwgrzybicznego i przeciwzapalnego, poszerza znacznie spektrum działania żelu.

Szanowni Państwo, jeśli interesują Was produkty marki BLIZCARE®, zapraszamy do skladania zamówień z rabatem 15% za pomocą naszej platformy hurtowej B2B lub do kontaktu z naszym biurem handlowym biuro@marini.pl

 

Zobacz pozostałe promocje