Twój zaufany
Partner w handlu

Wybór nowej spacerówki na wiosnę – zobacz nasze propozycje!

10 marca 2017

Wiosna to idealny czas na zmiany. Kobiety często skupiają się wówczas na uporządkowaniu swojej garderoby, a mężczyźni odświeżają swój garaż i znajdujący się w nim pojazd. Rodzice mają jednak inny priorytet – nowa spacerówka dla swojego dziecka. Jej wybór nie powinien być podyktowany wyłącznie atrakcyjną ceną czy ciekawym designem. Wózek przede wszystkim musi być praktyczny, solidny, a także wyróżniać się konkretnymi właściwościami. Na jakie propozycje warto zwrócić uwagę? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym wpisem rozwiewającym wątpliwości na wszelkie pytania. Przybliżamy konkretne propozycje z nowości, które można znaleźć w naszej hurtowni artykułów dziecięcych.

Espiro Shine

Espiro to przedstawiciel niezwykle kompaktowych wózków dziecięcych. W naszej hurtowni znajdziesz najnowszy model Shine w atrakcyjnej cenie. Wyróżnia się on wieloma cechami, które sprawiają, że znajduje uznanie w oczach opiekunów. Przede wszystkim należy do nich możliwość złożenia do rozmiarów pozwalających na zmieszczenie wózka w samochodzie czy w domu bez konieczności gospodarowania dodatkowego miejsca. Na plus dodatkowo przemawiają: powiększona “budka” z wentylacją, możliwość regulacji na różnych płaszczyznach i pojemne kieszenie.

Espiro Shine

Chicco Multiway Evo

Jeżeli lubisz pokonywać ze swoim potomkiem długie trasy na wspólnych rodzinnych spacerach, wózek Multiway Evo będzie najlepszą decyzją. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla miłośników wędrówek. Wyróżnikiem tego produktu są koła oparte na poszerzonym bieżniku wzmocnionym o solidną konstrukcję osiową. Odchylane oparcie sprawia, że wózek może być wykorzystany przez dzieci w różnym wieku. Hurtownia dziecięca MARINI poleca!

Chicco Multiway Evo

4baby Guido

Nasza hurtownia artykułów dziecięcych rekomenduje również wózki dziecięce marki 4Baby. Model Guido to synonim solidności. Na pierwszy rzut oka wyróżnia się ramą wykonaną z odpornej stali. Użycie mocnego materiału zupełnie nie wpływa na możliwości złożenia wózka. Dodatkowe ocieplenie nóg sprawia, że będzie dobrym rozwiązaniem na wiosenne, popołudniowe spacery, kiedy to pogoda potrafi płatać figle.

4baby Guido

Baby Design MINI

Lekkość wykonania, wysoka funkcjonalność, ciekawy wygląd – wszystkie cechy idealnego wózka w jednym produkcie? Z hurtownią dziecięcą MARINI i firmą Baby design to możliwe! Dla małych śpiochów dużym ułatwieniem będzie regulacja oparcia do pozycji leżącej. Rodzice stawiający na bezpieczeństwo zadowoleni będą z pasów (5-punktowe) wyposażonych w dodatkowe ochraniacze. Dopełnieniem jest regulowana barierka wraz z wygodnym podnóżkiem.

Baby Design MINI

Masz pytania lub wątpliwości? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Zobacz pozostałe porady