Twój zaufany
Partner w handlu

Przewijaki z uchwytem z kolekcji Pastel Ceba Baby

7 marca 2018

Przewijanie to jedna z najczęstszych czynności wykonywanych przy małym dziecku. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań począwszy od zwykłych przewijaków na stelażu a skończywszy na komodach z przewijakiem czy wielofunkcyjnych zestawach, które łączą w sobie możliwość przewijania z możliwością kąpania czy też układania dziecka do snu. Takie rozwiązania wymagają jednak sporo miejsca i organizacji przestrzeni.
Ceba Baby stworzyła produkt który ma jeszcze bardziej ułatwić nam codzienną pielęgnację niemowlaka. 

Dobry przewijak to przede wszystkim taki który jest bezpieczny dla dziecka. Niemowlę już od pierwszych dni swojego życia wiele czasu spędza na przewijaku, dlatego bardzo istotne jest aby użyte materiały były całkowice bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. 

Tapicerka profilowana z uchwytem z linii Pastel Collection została wykonana z łatwo zmywalnej i nieprzemakalnej folii PCV a jej wypełnienie to miękka i sprężysta gąbka poliuretanowa. Ponadto wszystkie produkty Ceba baby posiadają Certyfikat Oeko-Tex. Jest to najważniejszy certyfikat i wyznacznik jakości wszystkich produktów tekstylnych mających kontakt ze skórą człowieka.

Miękki przewijak profilowany umożliwia komfortowe przewijanie malucha na twardym podłożu, a półokrągły zagłówek zapobiega urazom główki.

Dodatkowo przewijak posiada wygodny uchwyt pozwalający na jego komfortowe użytkowanie.

Tapicerki występują w czterech pastelowych kolorach: róż, niebieski, beż, szary o wymiarach 50x70 cm.

Przewijak to jeden z podstawowych elementów każdej wyprawki niemowlęcej mający ułatwić nam codzienną pielegnację dziecka. Warto więc wybierać produkty dostosowane do naszych oczekiwań. 

Tapicerki oraz pozostałe produkty najnowszej kolekcji pasteLOVE do kupienia w naszej hurtowni oraz na https://b2b.marini.pl

Zobacz pozostałe aktualności