Twój zaufany
Partner w handlu

AQUAINT 100% Naturalna woda dezynfekująca

25 kwietnia 2018

Aquaint to rewolucyjna 100% naturalna woda dezynfekująca która zabija 99,9% bakterii w kilka sekund będąc jednocześnie bezpieczna dla dziecka w przypadku spożycia.

Skład produktu to WODA, która jest bardzo skuteczna jako środek czyszczący, oraz KWAS NATURALNY (kwas podchlorynowy), który jest produkowany w ludzkim organizmie w celu zwalczania bakterii i zarazków. Woda nie zawiera alkoholu, konserwantów, parabenów ani ftalanów. Aquaint jest tak bezpieczny, że przeszedł oficjalne testy wody pitnej w Wielkiej Brytanii i jest prawdopodobnie najbezpieczniejszym środkiem dezynfekującym na rynku! Właśnie dlatego Aquaint może być używany już u noworodków, nawet na dłonie, do ust czy jakąkolwiek inną część ciała.

Dzięki temu, że produkt jest całkowicie bezpieczny i naturalny stał się ulubionym produktem wielu rodziców w codziennej pielęgnacji swoich dzieci. Jego właściwości sprawdzają się nie tylko do dezynfekcji rąk czy ust ale także podczas przebywania na spacerach czy w podróży. Dzieki produktowi możemy także dezynfekować różne przedmioty takie jak smoczki, gryzaki butelki  a nawet meble oraz elementy toalety. 

Co sprawia że Aquaint jest tak wyjątkowy:

  • Aquaint zabija 99,9% w ciągu kilku sekund
  • Nie wysusza ani nie drażni skóry
  • Nie trzeba go spłukiwać
  • Nie zawiera substancji chemicznych, środków konserwujących i zapachowych
  • Testowany dermatologicznie i kliniczne
  • Jest nieszkodliwy w przypadku połknięcia
  • Ma wiele zastosowań w domu, poza domem i podczas podróży
  • Może być stosowany przez dzieci bez nadzoru osoby dorosłej
  • Jest tak samo bezpieczny jak woda pitna!

Aquaint ma wszechstronne czyszczące i dezynfekujące działanie oraz właściwości, których nie ma żaden inny produkt, który jest dzisiaj na rynku!

Jego uniwersalne właściwości sprawiają, że ma on zastosowanie zarówno w domu jak i podczas podróżowania czy spacerów.  Aquaint działa zarówno na ręce i skórę dziecka oraz na przedmioty z którymi dziecko ma kontakt. 

Aquaint można używać bez wysychania, wycierania i spłukiwania. Jest bezpieczny w kontakcie ze skórą, twarzą i ustami. 

Produkt dostępny w opakowaniach 50ml, 500ml. 

Tylko teraz produkt  AQUAINT do kupienia w wyjątkowo niskiej cenie na https://b2b.marini.pl

Zobacz pozostałe aktualności